Mustafa Sevim ilk kez sahne aldı!

Kırklarelili şarkıcı Mustafa Sevim, 45.Tarım Festivali’nde ilk kez sahne aldı.

Mustafa Sevim, Gündüz Onat Festival Alanını dolduran binlerce kişiye “Ben sizlerin hemşerisiyim, Kırklarelili bir sanatçıyım” dedi.


Sanatçı Koray Avcı’dan önce sahne alan Mustafa Sevim, Festival Komitesince kendine ayrılan 15 dakikalık süre içerisinde “Aşk-ı Sofram”, ”Yansın Bu Dünya” ve ”Geri Dönüş” adlı şarkılarını seslendirdi.

Konser sonunda kendisine Festivalde şans veren Belediye Başkanı Abdullah Hacı’ya teşekkür eden Mustafa Sevim, artık muradına erdiğini ve Türkiye’nin tanınmış müzisyenlerinin de kayıtlarında bulunduğu 3 parçadan oluşan yeni maxi single projesinin tamamlandığını belirterek, Trakyalı aranjör Koray Aykılıç’ın yaptığı ve İstanbul Kare Records Stüdyolarında tamamlanan ilk albümünün tüm müzik marketler, dijital platformlar ve radyolarda yer aldığını söyledi.

Belediye Başkan Vekili Hasan Ali Eren, Kırklarelili sanatçı Mustafa Sevim’e, verdiği konser sonrasında gecenin anısına kendi maketinden oluşan bir plaket takdim etti.

Sanatçı Mustafa Sevim, konser sonrası sahnede yaptığı açıklamada, Görünüm Gazetesi Babaeski Temsilcisi Metin Karakuş’a da bugünkü başarısına ulaşmasında yaptığı haberinin büyük katkısı olduğunu belirterek ayrıca teşekkür etti.

Sevim’in şarkıları Spotify, Nokia, Youtube ve benzeri 300 müzik marketten dinlenebiliyor ve iTunes’tan indirilebiliyor.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mustafa Sevim

Takip Et