• Başlangıç
  • Mustafa Sevim İlk Albümü ile Karşınızda!

Mustafa Sevim İlk Albümü ile Karşınızda!

Mustafa Sevim “Gördüğüme Sevindim” adlı ilk albüm çalışmasıyla dinleyicilerine hitap ediyor.

“Zeytin Dalı” ve “Aşk-ı Sofram” adlı iki single çalışmasıyla dijital ortamda yer alan Mustafa Sevim, bu albümünde önceki çalışmalarının yanı sıra, pop müziğin klasikleşmiş eserlerini, yepyeni bir soundla yorumluyor.


Albümde mix Engin Özyılmaz, mastering Tarık Ceran Digilog By Tc tarafından gerçekleştirdi.

Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 94. Yıldönümü, tüm yurtta olduğu gibi Şarköy’de de coşku ile kutlandı. Gündüz yapılan etkinliklerin ardından saat 20.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda buluşan binlerce vatandaş, düzenlenen konserlerin tadını çıkardı.

Mustafa Sevim’in bu ilk albüm çalışmasına adını veren “Gördüğüme Sevindim” ile “Rüzgar” adlı eserlerin sözü ve müziği İlhan Şeşen’e ait. Bu iki klasik eserin düzenlemeleri Erdem Özyılmaz ve Engin Özyılmaz yaptı.

Erdem Özyılmaz ve Engin Özyılmaz düzenlemesiyle albümde yer alan bir diğer klasik eser, sözü ve müziği Fatih Erkoç’a ait olan “Ellerim Bomboş”.

“Yansın Bu Dünya”, “Aşk-ı Sofram” ve “Geri Dönüş” adlı eserlerin sözü ve müziği Özgür Özkan’a, düzenlemeleri Koray Aykılıç’a ait. Sözü Gökhan Şahin’e, müziği ve düzenlemesi Nida Şan’a ait olan “Zeytin Dalı”, albümde yer alan bir diğer eser.

“Gördüğüme Sevindim” Aşk Müzik Yapım etiketiyle raflarda yerini alacak. Albümün dağıtımını ise Sony Müzik yapacak.

Videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mustafa Sevim

Takip Et